Numer #4

Numer #4

W środku znajdziecie recenzje Ao No Exorcist Movie i Hellsing Ultimate. Przetumaczony wywiad z twórcą Shingeki no Kyojin i postać stworzoną na podstawie zwycięzkiego opisu naszego pierwszego konkursu :)

Numer #3

Numer #3

W którym znajdziecie recenzje La Storia della Arcana Famiglia oraz Blood Lad, wywiad z twórcą Draw with me - Mike Inel'em, opowiadanie Niebieska poświata i Yume no Sekai, wywiad z Nyanyan.it, kącik kulinarny oraz lekcje japońskiego. W tym numerze znaleźć możecie również podsumowanie polskich grup skanlacyjnych cz.1.

Numer #2

Numer #2

W którym znajdziecie recenzje Shingeki no Kyojin oraz Chuunibyou demo Koi ga Shitai!, wywiad z rysowniczką HamletMachine, opowiadanie Niebieska poświata, wywiad z tłumaczem mangi, kącik kulinarny oraz comiesięczną dawkę japońskiego i parę animowych zgadywanek.

Numer #1

(chwilowo niedostępny, zapraszamy do numeru #2)

Numer #1

A w nim: recenzje Mahou Shoujo Madoka, Lovely Complex oraz Hataraku Madou-sama. Ponadto, wywiad z dalekowschodnią rysowniczką Emperpep oraz orientalne opowiadania naszych rodzimych twórców: Shirohana oraz Korona drzewa wiśni. Dodatkowo zgadywanki, grafiki polskich rysowników oraz pierwsza lekcja japońskiego.

Nashi! Magazine

to zupełnie darmowy miesięcznik mangowy, dostępny do pobrania na stronie, oraz przeczytania online po przekierowaniu na odpowiednią witrynę. Miłej zabawy przy czytaniu i udzielaniu się na naszej stronie

 

Od fanów dla fanów - zespół Nashi! Magazine


Liczba odsłon NASHI!:

liczniki www