Nashi! Magazine to otwarta grupa - a więc chętnie witamy nowe osoby w naszym składzie. Jedyne czego będziesz potrzebował to zapał do pracy i minimalne pojęcie w kategorii jaką byś się zajmował.

 

Przede wszystkim przydałyby się nam osoby zajmujące się pisaniem artykułów i recenzji.

 

Kolejnymi osobami są korektorzy.

 

 

Czym zajmuje się korektor, a czym retuszer tekstu?

 

Korektorzy otrzymują od nas gotowe artykuły, poprawiają w nich interpunkcję i pisownię. Retuszer zaś zajmuje się graficznym wyglądem tekstu, odpowiednie akapity, przenosi pojedyncze litery do nowych linijek, dba o estetyczny wygląd tekstu.

 

Ile czasu poprawienie tekstu ma retuszer lub korektor?

 

Korektor otrzymuje tekst do 18-tu dni przed wydaniem numeru (wyjątkami są momenty gdy pojedyncze artykuły są już napisane i gotowe do korekcji), poprawianie tekstu może mu zająć do 6-ciu dni (wyjątkami są jego wakacje bądź urlopy), następnie przekazuje go redaktor naczelnej, która po zweryfikowaniu wysyła tekst retuszerowi. Na oddanie gotowego tekstu retuszer ma czas do 5-ciu dni przed wydaniem numeru.

 

Jeśli masz więcej pytań skontaktuj się z nami, bądź w zakładce "rozmowy i komentarze"

 

 

Nashi! Magazine

to zupełnie darmowy miesięcznik mangowy, dostępny do pobrania na stronie, oraz przeczytania online po przekierowaniu na odpowiednią witrynę. Miłej zabawy przy czytaniu i udzielaniu się na naszej stronie

 

Od fanów dla fanów - zespół Nashi! Magazine


Liczba odsłon NASHI!:

liczniki www