Witamy w zakładce rekrutacyjnej dla korektorów.

 

Poniżej umieściliśmy tekst do poprawy pod względem ortograficznym, interpunkcyjnym i gramatycznym. Wypełnijcie poniższe pola oraz uzupełnijcie je waszą propozycją poprawy.

Na odpowiedź czekać możecie od 10 do 72 godzin.

Powodzenia! :)

 

 

 

Tekst

 

Nie pamiętała o kturej do swojego, pokoju wrócić, ale było to bardziej późźnoo. Rano o świcie poranku budziła się w ubraniu w którym chodziłła dzień cały wczorajszy dzień cionglę. Teraz było wygniecione Zresztom sama May się wyglądałajakby właśnie…… przejechał ja dźwig ia olbrzym odkopnął ja w sam środek órzzy., gdzie poraził jom pioruny i lekko, zwęglona dostała się w środek tornada samo centróm . Czyli bardzo być żle musialo….. Rozczessanie włosu zajęło jej dobre półgodzinynie wspominając o innych co dzień nych czynnościach które wykonałayb nabrać minimalnego urody W takich chwilach zwykle zaczynało rzałowuje ze niepotrafi malować sie.
- Wyglądasz okropnie;.?- skomentował z Elliott hytrym uśmieszkiem gdy usiadło obok niego na śniadaniów przy stole na obiady.
Zignorowała zaczepkę, i zaczęła nakładać sobie jakiejś sałatki. Prawię pomyliła, sul z cukrem i z solom i mialaby słono mocną herbatę malinowa. 

 

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

Nashi! Magazine

to zupełnie darmowy miesięcznik mangowy, dostępny do pobrania na stronie, oraz przeczytania online po przekierowaniu na odpowiednią witrynę. Miłej zabawy przy czytaniu i udzielaniu się na naszej stronie

 

Od fanów dla fanów - zespół Nashi! Magazine


Liczba odsłon NASHI!:

liczniki www